• tagi
  • tramp_fb
  • ZAKODOWANY OGRÓD
  • MASTER MIND
  • JORDANEK MUSIC BAND
  • MAŁE RĘCE WIELE MOGĄ
  • ROK SZKOLNY
  • NA SZTALUGACH
  • JORDANEK JUNIOR
  • FC JORDANEK
  • DIY
  • AKADEMIA AKTYWNOŚCI
  • ŚWIETLICA W OGRODZIE
Lato w mieście w VIII Ogrodzie Jordanowskim odbywać się będzie w terminie 24.06-12.07.2019 r. Zapisy do Warszawskiego Programu „Lato w Mieście 2019” zakończyły się.

aktualności

Już po raz dziewiąty zapraszamy wszystkie rodziny z dziećmi na wakacyjną przygodę, która potrwa od 22 czerwca do 8 września 2019 roku. Jeśli chcecie zostać tropicielami tajemnic i dowiedzieć, kto straszy na zamku w Czersku, co to jest kenotron, kto mieszkał w Ermitażu, kim była Sue Ryder, do czego służyła koreańska lektyka „gama”, co to jest Chryzokola, co przywiozła Wanda Rutkiewicz z wyprawy na Mount Everest, lub odpowiedzieć na pytanie: „Czy Warszawa jest kobietą?”, koniecznie weźcie udział w naszej fantastycznej zabawie. Aby rozpocząć przygodę, wystarczy wejść na stronę www.razdwatrzywarszawiak.pl, zarejestrować się i za darmo pobrać przygotowane materiały. Na wszystkich graczy czekają nowe wyzwania i ciekawe miejsca, a dla wytrwałych przygotowaliśmy nagrody!

TURNUS 24/06 – 12/07

                                    

Data

Instruktor sportu – Rafał Rybak (RR)

Kierowniczka – Ewa Sidor

GRUPA I

wychowawcy: Małgorzata Ho-Janecka

Rafał Sawuła / Karolina Pokropska

GRUPA II

wychowawczynie: Ewa Grabek / Martyna Siwierska

GRUPA III

Wychowawczyni: Monika Szymańska

                       

TURNUSY I

24/06

poniedziałek

BEZPIECZNIE WAKACJEwarsztaty

oj8

9.00-11.30

13.00

BEZPIECZNIE WAKACJEwarsztaty

oj8

9.00-11.30

13.30

BEZPIECZNIE WAKACJEwarsztaty

oj8

9.00-11.30

14.00

Zabawy integracyjne w grupach

11.30 – 17.00

Zabawy integracyjne w grupach

11.30 – 17.00

Zabawy integracyjne w grupach

11.30 – 17.00

Warsztaty perkusyjne

15.00-16.00

Warsztaty perkusyjne

15.00-16.00

Warsztaty perkusyjne

15.00-16.00

25/06

wtorek

ARTANTRO

„Zabawki optyczne”

oj8

10.00 – 11.30

13.00

Pływanie rekreacyjne (RR)

OSIR „Polonez”

11.00

13.30

ARTANTRO

„SlajdArt”

oj8

12.00-13.30

14.00

Zabawy integracyjne w grupach

11.30 – 17.00

Zabawy integracyjne w grupach

oj8

14.00 - 17.00

Zabawy integracyjne w grupach

13.30-17.00

Warsztaty perkusyjne

15.00-16.00

Warsztaty perkusyjne

15.00-16.00

Warsztaty perkusyjne

15.00-16.00

26/06

środa

Miejskie rozpoczęcie Wakacji

Park Agrykola

10.00-14.00

15.00

Seans filmowy „Robaczki w zaginionej dżungli”

DK Świt

9.30

13.00

„Żołnierski plecak”(RR)

Muzeum Wojska Polskiego

10.00

13.30

zabawy integracyjne w grupach

oj8

15.30 – 17.00

zabawy integracyjne w grupach

oj8

13.30-17.00

zabawy integracyjne w grupach

14.00-17.00

Warsztaty perkusyjne

15.00-16.00

Warsztaty perkusyjne

15.00-16.00

Warsztaty perkusyjne

15.00-16.00


27/06

czwartek

Rozgrywki PALANTA

SYRENKA

10.00-12.00

13.00

„Zrób film!”

Narodowa Galeria Sztuki ZACHĘTA

10.00 – 11.30

14.00

Pływanie rekreacyjne (RR)

OSIR „Polonez”

11.00

13.30

zabawy integracyjne w grupach

oj8

13.30 – 17.00

zabawy integracyjne w grupach

oj8

14.30 - 17.00

zabawy integracyjne w grupach

oj8

14.00 - 17.00

Warsztaty perkusyjne

15.00-16.00

Warsztaty perkusyjne

15.00-16.00

Warsztaty perkusyjne

15.00-16.00


28/06

piątek

Miasteczko Ruchu Drogowego – animacje policyjne (9.00)

Pływanie rekreacyjne (RR)

OSIR „Polonez”

11.00

13.30

Warsztaty projektowania i drukowania w technologii 3D

oj8

10.00-11.30

12.30

Warsztaty projektowania i drukowania w technologii 3D

oj8

10.00-11.30

13.00

zabawy integracyjne w grupach

oj8

14.00 – 17.00

zabawy integracyjne w grupach

11.30 – 17.00

zabawy integracyjne w grupach

11.30 – 17.00

Warsztaty perkusyjne

15.00-16.00

Warsztaty perkusyjne

15.00-16.00

Warsztaty perkusyjne

15.00-16.00

 

TURNUS II

1/07

poniedziałek

„Miejska dżungla” – wycieczka

ZOO

10.00-12.30

13.30

„Orangutan w Azji” Warsztaty podróżnicze

oj8

10.00

13.00

Ścianka wspinaczkowa (RR)

SP 42

(ul. Balkonowa)

12.00-13.00

14.00

zabawy integracyjne w grupach

oj8

13.30 – 17.00

zabawy integracyjne w grupach

12.00 - 17.00

zabawy integracyjne w grupach

oj8

14.30-17.00

Warsztaty perkusyjne

15.00-16.00

Warsztaty perkusyjne

15.00-16.00

Warsztaty perkusyjne

15.00-16.00

2/07

wtorek

PRZEGLĄD PIOSENKI WAKACYJNEJ „TRAMPEK” (oj8)

zabawy integracyjne w grupach

oj8

13.30 – 17.00

13.00

zabawy integracyjne w grupach

oj8

14.00 – 17.00

13.30

zabawy integracyjne w grupach

oj8

14.30-17.00

14.00

Warsztaty perkusyjne

15.00-16.00

Warsztaty perkusyjne

15.00-16.00

Warsztaty perkusyjne

15.00-16.00

3/07

środa

Seans filmowy „Dumbo”

DK Świt

10.00

13.30

„Bezpiecznie nad wodą” warsztaty ratownictwa wodnego (RR)

OSIR „Polonez”

10.30-12.00

13.00

Seans filmowy „Dumbo”

DK Świt

10.00

14.00

zabawy integracyjne w grupach

oj8

13.30 – 17.00

zabawy integracyjne w grupach

oj8

14.00 – 17.00

zabawy integracyjne w grupach

oj8

14.30-17.00

Warsztaty perkusyjne

15.00-16.00

Warsztaty perkusyjne

15.00-16.00

Warsztaty perkusyjne

15.00-16.00

4/07

czwartek

„Czasem na glinie, czasem na pergaminie” warsztaty archeologiczne

oj8

10.00-11.30

12.30

PIKNIK SPORTOWY

OSIR „Polonez”

10.00

13.00

Pływanie rekreacyjne (RR)

OSIR „Polonez”

11.00

13.30

zabawy integracyjne w grupach

11.30 – 17.00

zabawy integracyjne w grupach

oj8

13.30 – 17.00

zabawy integracyjne w grupach

oj8

14.00 – 17.00

Warsztaty perkusyjne

15.00-16.00

Warsztaty perkusyjne

15.00-16.00

Warsztaty perkusyjne

15.00-16.00

5/07

piątek

Pływanie rekreacyjne (RR)

OSIR „Polonez”

11.00

13.30

„Bajanie” warsztaty literacko-plastyczne

oj8

12.15-14.15

14.30

„Bajanie” warsztaty literacko-plastyczne

oj8

10.00-12.00

13.00

zabawy integracyjne w grupach

oj8

14.00 – 17.00

zabawy integracyjne w grupach

15.00 – 17.00

zabawy integracyjne w grupach

13.30 – 17.00

Warsztaty perkusyjne

15.00-16.00

Warsztaty perkusyjne

15.00-16.00

Warsztaty perkusyjne

15.00-16.00

TURNUS III

8/07

poniedziałek

„Bezpiecznie nad wodą” warsztaty ratownictwa wodnego (RR)

OSIR „Polonez”

10.30-12.00

13.00

Wakacyjna trzydziestka –

gra terenowa

SYRENKA

10.00

13.30

Wakacyjna trzydziestka –

gra terenowa

SYRENKA

10.00

14.00

zabawy integracyjne w grupach

oj8

13.30 – 17.00

zabawy integracyjne w grupach

oj8

14.00 - 17.00

zabawy integracyjne w grupach

oj8

14.30-17.00

9/07

wtorek

„Przygoda na Starym Mieście” (RR)

spacer edukacyjny

Muzeum Warszawy

10.00

13.30

„Doktor Dolittle”

Teatr Capitol

10.00

14.00

Rozgrywki PALANTA

SYRENKA

10.00-12.00

13.00

zabawy integracyjne w grupach

oj8

14.00 – 17.00

zabawy integracyjne w grupach

oj8

13.30 – 17.00

zabawy integracyjne w grupach

oj8

13.30 – 17.00

10/07

środa

„Karnawał Zwierząt” Ogrody Muzyczne (Zamek Królewski, 9.30)

 

zabawy integracyjne w grupach

oj8

13.30 – 17.00

13.00

zabawy integracyjne w grupach

oj8

14.00 – 17.00

13.30

zabawy integracyjne w grupach

oj8

14.30 – 17.00

14.00

11/07

czwartek

Wakacyjna trzydziestka –

gra terenowa

SYRENKA

10.00

13.00

„Bezpiecznie nad wodą” warsztaty ratownictwa wodnego (RR)

OSIR „Polonez”

10.30-12.00

13.30

Koszary Kantonistów” lekcja muzealna

Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa

11.15

14.00

zabawy integracyjne w grupach

oj8

13.30 – 17.00

zabawy integracyjne w grupach

oj8

13.30 - 17.00

zabawy integracyjne w grupach

oj8

13.30 – 17.00

12/07

piątek

„Uczniowie decydują” – lekcja muzealna

Muzeum Narodowe

10.15

13.30

Rozgrywki PALANTA

SYRENKA

10.00-12.00

13.00

„Bezpiecznie nad wodą” warsztaty ratownictwa wodnego (RR)

OSIR „Polonez”

10.30-12.00

13.30

zabawy integracyjne w grupach

oj8

14.00 – 17.00

zabawy integracyjne w grupach

oj8

13.30 – 17.00

zabawy integracyjne w grupach

oj8

13.30 – 17.00

                           

nauczyciele i instruktorzy

  • Monika
  • Katarzyna
    Katarzyna
  • Małgorzata
    Małgorzata
  • Justyna
    Justyna
  • Eleonora
    Eleonora
  • Rafał
    Rafał
  • Grzegorz
    Grzegorz
  • Marta
    Marta
  • Ewa
    Ewa

projekty

partnerzy

współpraca