marta

Marta Lewandowska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Turystyka i Rekreacja oraz specjalistka z zakresu arteterapi. Jej wiodące dyscypliny to piłka nożna i snowboard, jest również instruktorem i sędzią speedmintona oraz wychowawca kolonijnym. W Naszej ekipie jest bezwątpienia największym specem od gier planszowych i tą pasją potrafi zarazić każdego, na swoim koncie ma organizację wielu turniejów gier planszowych, a w wolnej chwili jeździ na deskorolce. Szalona sportsmenka z niespożyta energią.

sebastian sitek

Sebastian Sitek

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie. Trener piłki nożnej z licencją UEFA B. Swoje doświadczenie zdobywał na stażach   w Legii Warszawa i Wiśle Kraków.   Trener   Personalny AWF i Trener przygotowania motorycznego EWS. Niestandardowe sposoby prowadzenia zajęć powodują, że dzieci i młodzież chętnie uczęszczają na treningi. Jako wielokrotny wychowawca na koloniach,   potwierdził, że również uwielbia bawić się z dziećmi. Gry i zabawy, które dla nich wymyśla często wprowadzają zarówno dzieci jak i dorosłych w zachwyt.

Rafał Pietrzakrafał pietrzak

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Instruktor sportu ze specjalizacją koszykówki. Zawodowo grał w koszykówkę, m.in. w Polonii Warszawa. Po zakończeniu studiów sprawdza się jako nauczyciel Wychowania Fizycznego w L.O. oraz Gimnazjach. Rekreacyjnie nadal uprawia koszykówkę. Solidny, wymagający a za razem łagodny. Dzieci i młodzież w jego otoczeniu zawsze są uśmiechnięte. Wielokrotny wychowawca podczas lata i zimy w mieście. Nie boi się wyzwań.

grzegorz soroczyński

Grzegorz Soroczyński

Absolwent University of Hull oraz University of Central Lancashire w Preston. Instruktor sportu ze specjalizacją piłka nożna. Podczas pobytu w Anglii zapoznał się w sposobie działania takich klubów jak Wigan Athletic i Bolton Wanderers. Specjalizuje się w prowadzeniu treningów bramkarskich dla dzieci. Podczas treningów wymagający dyscypliny, jednocześnie wprowadzając do nich gry i zabawy ogólnorozwojowe. Jako były pracownik Polskiego Związku Zapaśniczego miał okazję szczegółowo zapoznać się z tym sportem. Ciężka praca i wyzwania nie są mu obce.