kasia patrzycznaKatarzyna Patrzyczna

Od 2001 roku zawodowo związana z oświatą na Targówku. Na początku jako nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 28 w Warszawie, a od 2006 roku dyrektor VIII Ogrodu Jordanowskiego. Kreator przestrzeni edukacyjnej. Na pierwszym miejscu stawia CZŁOWIEKA. Wierzy we współpracę z ludźmi i zakłada, że tylko działania podejmowane razem przynoszą zamierzone efekty.

msMonika Szymańska

O pracy z dziećmi marzyłam od zawsze. „Zabawy w szkołę z koleżankami” z czasem znalazły swoje odbicie w życiu zawodowym… Z wykształcenia pedagog, nauczyciel świetlicy i doradca zawodowy. Absolwentka Wydziału Pedagogicznego UW. Doświadczony wychowawca podczas lata i zimy w mieście oraz na koloniach letnich. Swoją ścieżkę kariery zawodowej jako pedagog szkolny rozpoczynałam w szkołach na Targówku. Obecnie realizuję się jako wychowawca w VIII Ogrodzie Jordanowskim w pracy z dziećmi i młodzieżą. Pasjonuje się dobrą książką, filmem, podróżami i turystyką oraz nauką języków obcych. A to wszystko staram się przekazać z wielkim sercem swoim wychowankom, co jest niezwykle satysfakcjonującym doświadczeniem.

gosia noweMałgorzata Ho-Janecka

Jestem magistrem pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Ukończyłam również studia z zakresu pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej. W VIII Ogrodzie Jordanowskim oprócz zajęć stałych mam zaszczyt kolejny rok sprawować opiekę nad Radą Samorządu Wychowanków. Na co dzień jestem miłośniczką gry na gitarze i wspólnego śpiewania. Maniakalnie gram w gry planszowe i karciane. Uwielbiam realizować szalone pomysły i bawić się jak małe dziecko. W pracy z młodzieżą przyświecają mi założenia pedagogiki serca. Stawiam na indywidualne podejście do człowieka, zaufanie oraz bliskość opartą na budowaniu poczucia bezpieczeństwa. Wychowankowie mogą znaleźć u mnie ciepłe słowo, dobrą radę i chęć pochylenia się nad nimi w każdej chwili.

eleonora osińska

Eleonora Osińska

Od 45 lat pracuję w VIII Ogrodzie Jordanowskim. Prowadziłam turnieje w tenisa stołowego, wycieczki po Warszawie, zajęcia na terenie Ogrodu – rozgrywki w piłkę nożną, zajęcia z grupą przedszkolną. Uroczystości z okazji Święta Babci i Święta Matki, zajęcia świetlicowe. W chwili obecnej prowadzę zajęcia z dziećmi małymi Jordanek Junior, gdzie realizujemy program dla trzylatków. Prowadzę zajęcia świetlicowe z dziećmi starszymi, pomagam w odrabianiu pracy domowej.

justyna antoszkiewicz

Justyna Antoszkiewicz

Niejedna osoba powie o mnie że jestem pomysłowa, zabawna i otwarta na nowe pomysły. Ja jednak mam pasję która napędza mnie do działania. Jestem wielką miłośniczką nowatorskich i nieoczywistych technik plastycznych. Absolwentka Edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z terapią pedagogiczną, która w arteterapii odnajduje radość tworzenia. Poszukuję wciąż inspiracji, aby zajęcia ze mną nigdy nie były przewidywalne.

marta Marta Vajda

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Turystyka i Rekreacja oraz specjalistka z zakresu arteterapi. Jej wiodące dyscypliny to piłka nożna i snowboard, jest również instruktorem i sędzią speedmintona oraz wychowawca kolonijnym. W Naszej ekipie jest bezwątpienia największym specem od gier planszowych i tą pasją potrafi zarazić każdego, na swoim koncie ma organizację wielu turniejów gier planszowych, a w wolnej chwili jeździ na deskorolce. Szalona sportsmenka z niespożyta energią.

ewa1 Ewa Sidor

Nauczycielka Edukacji Początkowej (wczesnoszkolnej i przedszkolnej) i edukatorka seksualna w jednej osobie (absolwentka Wydz. Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego). Na co dzień pracująca w VIII Ogrodzie Jordanowskich oraz jednym z warszawskich przedszkoli i zespole szkół (szkoła podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi i liceum). Instruktorka Związku Harcerstwa Polskiego. Absolwentka klasy fortepianu w Szkole Muzycznej I stopnia w Warszawie.
W codziennej pracy kieruję się zasadą Pollyanny: w każdej sytuacji należy szukać pozytywnej strony. Entuzjazm, radość i mnóstwo zachwytów, to moje znaki rozpoznawcze. W pracy wychowawczej priorytetem są dla mnie bezpieczeństwo i godność człowieka. Uwielbiam pasję łączyć z pracą, by ta stawała się pasją.