kasia patrzycznaKatarzyna Patrzyczna - nauczyciel dyplomowany

Od 2001 roku zawodowo związana z oświatą na Targówku. Na początku jako nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 28 w Warszawie, a od 2006 roku dyrektor VIII Ogrodu Jordanowskiego. Kreator przestrzeni edukacyjnej. Na pierwszym miejscu stawia CZŁOWIEKA. Wierzy we współpracę z ludźmi i zakłada, że tylko działania podejmowane razem przynoszą zamierzone efekty.

msMonika Szymańska - nauczyciel dyplomowany

O pracy z dziećmi marzyłam od zawsze. „Zabawy w szkołę z koleżankami” z czasem znalazły swoje odbicie w życiu zawodowym…

Z wykształcenia pedagog, nauczyciel świetlicy i doradca zawodowy. Absolwentka Wydziału Pedagogicznego UW. Doświadczony wychowawca podczas lata i zimy w mieście oraz na koloniach letnich. Swoją ścieżkę kariery zawodowej jako pedagog szkolny rozpoczynałam w szkołach na Targówku. Obecnie realizuję się jako wychowawca w VIII Ogrodzie Jordanowskim w pracy z dziećmi i młodzieżą. Pasjonuje się dobrą książką, filmem, podróżami i turystyką oraz nauką języków obcych. A to wszystko staram się przekazać z wielkim sercem swoim wychowankom, co jest niezwykle satysfakcjonującym doświadczeniem.

malgosia hojanceka

Małgorzata Ho-Janecka - nauczyciel kontraktowy

Nauczyciel z powołania. Od najmłodszych lat pracowała z dziećmi najpierw jako drużynowa gromady zuchowej, później jako nauczyciel wczesnoszkolny, wielokrotny wychowawca podczas lata i zimy w mieście oraz wychowawca kolonijny. Dziś odnajduje pasję w byciu wychowawcą w VIII Ogrodzie Jordanowskim gdzie zaraża wychowanków swoimi zainteresowaniami. Jest miłośniczką gier planszowych i terenowych, uwielbia śpiewać z dziećmi akompaniując przy tym na gitarze. Absolwentka pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej.

dorota zalewskaDorota Zalewska - nauczyciel dyplomowany

Jestem nauczycielem dyplomowanym edukacji wczesnoszkolnej. Posiadam tytuł trenera kinezjologicznego systemu kształcenia i terapii – Edukacja Przez Ruch, oraz instruktora sztuki origami. Ukończyłam również Kurs Kwalifikacyjny w zakresie terapii pedagogicznej. W VIII OJ pracuję jako wychowawca. Prowadzę zajęcia plastyczne „Papieroplastyka” i zajęcia korekcyjno-kompensacyjne „ Trening uczenia”, których głównym celem jest pomoc dziecku w przezwyciężaniu trudności i umożliwienie mu prawidłowego funkcjonowania w zespole klasowym oraz osiągania pozytywnych wyników szkolnych. Moją pasją i zarówno hobby jest origami- japońska sztuka składania papieru.

eleonora osińska

Eleonora Osińska - nauczciel mianownay

Od 45 lat pracuję w VIII Ogrodzie Jordanowskim. Prowadziłam turnieje w tenisa stołowego, wycieczki po Warszawie, zajęcia na terenie Ogrodu – rozgrywki w piłkę nożną, zajęcia z grupą przedszkolną. Uroczystości z okazji Święta Babci i Święta Matki, zajęcia świetlicowe. W chwili obecnej prowadzę zajęcia z dziećmi małymi Jordanek Junior, gdzie realizujemy program dla trzylatków. Prowadzę zajęcia świetlicowe z dziećmi starszymi, pomagam w odrabianiu pracy domowej.

sebek naucz

Sebastian Sitek - nauczyciel stażysta

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie. Trener piłki nożnej z licencją UEFA B. Swoje doświadczenie zdobywał na stażach   w Legii Warszawa i Wiśle Kraków.   Trener   Personalny AWF i Trener przygotowania motorycznego EWS. Niestandardowe sposoby prowadzenia zajęć powodują, że dzieci i młodzież chętnie uczęszczają na treningi. Jako wielokrotny wychowawca na koloniach,   potwierdził, że również uwielbia bawić się z dziećmi. Gry i zabawy, które dla nich wymyśla często wprowadzają zarówno dzieci jak i dorosłych w zachwyt.

justyna antoszkiewicz

Justyna Antoszkiewicz - nauczyciel kontraktowy

Niejedna osoba powie o mnie że jestem pomysłowa, zabawna i otwarta na nowe pomysły. Ja jednak mam pasję która napędza mnie do działania. Jestem wielką miłośniczką nowatorskich i nieoczywistych technik plastycznych. Absolwentka Edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z terapią pedagogiczną, która w arteterapii odnajduje radość tworzenia. Poszukuję wciąż inspiracji, aby zajęcia ze mną nigdy nie były przewidywalne.