Zapraszamy na wyjątkowy Rodzinny Dzień Dziecka do VIII Ogrodu Jordanowskiego pod hasłem TEAM RODZINA.

Tego dnia przygotujemy dla Was rodzinną grę terenową po naszym ogrodzie. Czekają na Was wesołe rodzinne zadania, wspólne wyzwania i zabawy ruchowe, które pozwolą Wam sprawdzić jak dobrze się znacie i co, o sobie wiecie :)

Spotykamy się we wtorek 1 czerwca w godzinach 17.00-18.30. Do udziału w zabawie zapraszamy całe rodziny – regulamin oraz karta zgłoszeniowa znajduje się tutaj - download

Zapisy na spotkanie przyjmujemy mailowo do 30 maja na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (podczas zapisu prosimy o wysłanie skanu formularza).

Warunkiem uczestnictwa jest otrzymanie mailowego potwierdzenia udziału w Rodzinnym Dniu Dziecka.

Już po raz czwarty VIII Ogród Jordanowski zaprasza dzieci z targóweckich przedszkoli i szkół w magiczny świat książki. Podczas dotychczasowych obchodów mieliśmy okazję stworzyć Wielką Księgę Baśni, spotkać zwierzęta i poznać przygody Doktora Dolittle oraz przybliżyć dzieciom baśnie państw Europy. Dzień Bajki jest elementem programu „Zaczytany Targówek”, którego założeniem jest między innymi rozwijanie pozytywnego stosunku do czytelnictwa, zamiłowania do książki drukowanej oraz inspirowanie dzieci do aktywnego, twórczego kontaktu z literaturą. W tym roku do wspólnej przygody zaprasza Jan Brzechwa, twórca między innymi postaci Ambrożego Kleksa i Kaczki Dziwaczki.

W związku z zagrożeniem COVID-19 prosimy o przesyłanie podpisanych skanów wniosków mailem:ufo

lotka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia rozwijające zdolności i zainteresowania w roku szkolnym 2021/2022

muzyczniodkrywcy możliwa kontynuacja zajęć z poprzedniego roku

glob1 rekrutacja elektroniczna

mwProwadząca: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.            ewa2020 Prowadząca: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Muzyczni Odkrywcy to zajęcia muzyczno-ruchowe podczas których na uczestników czeka dużo twórczej zabawy, ruchu i kontaktu z muzyką. Podczas zajęć będziemy wspólnie tańczyć, śpiewać, grać na prostych instrumentach, improwizować i rozwijać wrazliwość na rózne rodzaje muzyki.

Grupa 1 4-5 lat

Grupa 2 6-7 lat - MOŻLIWA KONTYNUACJA dla dzieci uczestniczących w zajęciach w roku szkolnym 2020/2021

musicband NOWE❗️ zajęcia

glob1 rekrutacja elektroniczna

Muzyka odgrywa bardzo ważną rolę w życiu każdego z nas. Spotkania zespołu Music Band odbywają się w Ogrodzie już od kilku lat. Młodzi ludzie mają wówczas okazję do wspólnego śpiewogrania. Każdy tutaj ma miejsce dla siebie, można grać na gitarze, perkusji, ukulele, ćwiczyć wokal czy po prostu pobyć z nami i posłuchać. Jako zespół przygotowujemy się do występów na wydarzeniach okolicznościowych i festiwalach.

Grupa 14-18 lat