O Ogrodzie usłyszał Świat! Dr Henryk Jordan byłby z nas dumny!
Dzięki rekomendacji Biura Edukacji w VIII Ogrodzie Jordanowskim odbyły się warsztaty - interwencja graficzna w przestrzeni publicznej.
Celem warsztatów było zaproponowanie społecznie pożytecznych rozwiązań graficznych dla wskazanej przestrzeni publicznej.
W dniach 21–25 maja wykładowczynie z Werony: Laura Federici BEAUTIFALL Fall/Winter 2016 - Upload Your Talent - Vogue i Ketty di Tardo Di Tardo Ketty oraz dr Ewa Satalecka wraz ze studentami studiów anglojęzycznych: komunikacja multimedialna na Wydziale sztuki nowych mediów Polsko Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, przeprowadzili rekonesans oraz zaproponowali szereg ciekawych i inspirujących rozwiązań dotyczących kampanii wizerunkowej Ogrodu.
Mamy nadzieję, że wkrótce wizja młodych projektantów zostanie zrealizowana na terenie naszej placówki.