15 i 22 marca 2019 r. w godzinach 12:00 - 13:30  w VIII Ogrodzie Jordanowskim realizowane będą warsztaty graficzne. Wszystkie miejsca zostały już zarezerwowane. Z niecierpliwością oczekujemy na efekty pracy młodych projektantów dziecięcej przestrrzeni.

Spotkania poprowadzą studenci kierunku komunikacja multimedialna z Wydziału Sztuki Nowych Mediów Polsko Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie. W trakcie zajęć dzieci staną się młodymi projektantami i będą miały okazję zaproponować rozwiązania dotyczące kampanii wizerunkowej Ogrodu. Mam nadzieję, że wkrótce ich wizja zostanie zrealizowana na terenie naszej placówki.

Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach programu Biura Edukacji - PEgaz i stanowi jeden z elementów projektu "Interwencja graficzna w przestrzeni publicznej", którego celem jest zaproponowanie społecznie pożytecznych rozwiązań graficznych dla wskazanej przestrzeni publicznej.