Szanowni Państwo,
w związku aktualną sytuacją informujemy, że w VIII Ogrodzie Jordanowskim rozpoczął się STRAJK.

Zgodnie z przepisami, wychowankom zapewniać będzie opiekę (zajęcia opiekuńcze) dyrektor placówki i niestrajkujący nauczyciele, jednak liczba dzieci w grupie jest ograniczona.

Prosimy Państwa, o wyrozumiałość i śledzenie na bieżąco naszej strony internetowej www.oj8.edu.pl oraz profilu FB, gdzie będą umieszczane bieżące informacje.

Codziennie powierzają Państwo swoje dzieci pod opiekę NAUCZYCIELOM placówek takich jak VIII Ogród Jordanowski, szkoła i przedszkole. Aktualne wydarzenia pokazują, jak bardzo zawód ten jest WAŻNY i potrzebny. Obowiązujące prawo nakłada na RODZICÓW obowiązek szkolny, więc pozwólmy, by wykształceni i profesjonalni specjaliści dopełniali tego obowiązku, wspierając w tym procesie RODZINY. Nie oceniajmy teraz poszczególnych osób i sytuacji, a popatrzmy globalnie na zawód NAUCZYCIELA. Teraz jest czas na wsparcie i zrozumienie.

Z poważaniem,
Dyrektor, Nauczyciele i Pracownicy OJ8
______________________________________________
Instruktorzy sportu z Kompleksu Rekreacyjno-Sportowego "Syrenka" przy ul. Wyszogrodzkiej 11 (Park Bródnowski) stworzyli ofertę zajęć dla dzieci wraz z rodzicami.