Szanowni Państwo,
w związku aktualną sytuacją informujemy, że w VIII Ogrodzie Jordanowskim rozpoczął się STRAJK.

Zgodnie z przepisami, wychowankom zapewniać będzie opiekę (zajęcia opiekuńcze) dyrektor placówki i niestrajkujący nauczyciele, jednak liczba dzieci w grupie jest ograniczona.

Prosimy Państwa, o wyrozumiałość i śledzenie na bieżąco naszej strony internetowej www.oj8.edu.pl oraz profilu FB, gdzie będą umieszczane bieżące informacje.

Codziennie powierzają Państwo swoje dzieci pod opiekę NAUCZYCIELOM placówek takich jak VIII Ogród Jordanowski, szkoła i przedszkole. Aktualne wydarzenia pokazują, jak bardzo zawód ten jest WAŻNY i potrzebny. Obowiązujące prawo nakłada na RODZICÓW obowiązek szkolny, więc pozwólmy, by wykształceni i profesjonalni specjaliści dopełniali tego obowiązku, wspierając w tym procesie RODZINY. Nie oceniajmy teraz poszczególnych osób i sytuacji, a popatrzmy globalnie na zawód NAUCZYCIELA. Teraz jest czas na wsparcie i zrozumienie.

Z poważaniem,
Dyrektor, Nauczyciele i Pracownicy OJ8
______________________________________________
Instruktorzy sportu z Kompleksu Rekreacyjno-Sportowego "Syrenka" przy ul. Wyszogrodzkiej 11 (Park Bródnowski) stworzyli ofertę zajęć dla dzieci wraz z rodzicami.

Zapraszamy do udziału w corocznym turnieju piłki nożnej dla dzieci. Finał rozgrywek odbędzie się podczas Spartakiady Przedszkolaków 21 maja 2019 r.

REGULAMIN

DZIECIAKI MAJĄ MOC! bo to one są najbliżej miejsca zdarzenia gdy coś niebezpieczenego dzieje się w szkole lub na placu zabaw. Dajemy im wiedzę, by mogły w bezpieczny i mądry sposób pomóc dorosłym w ratowaniu życia i zdrowia.

Od 5 marca 2019 roku w VIII Ogrodzie Jordanowskim realizowana jest wiosenna edycja PROJEKTU "GOTOWI". Uczniowie uczą się udzielania pierwszej pomocy w sposób dostosowany do ich wieku i możliwości, ćwiczyć będą ewakuację realizując szereg nietypowych zadań, które mogą ich spotkać podczas prawdziwego zdarzenia. Uczestnicy projektu ponadto wezmą udział w grze ratowniczo-edukacyjnej i podsumowującej imprezie w  maju.

20 maja 2019 r. SPOTYKAMY SIĘ NA MUZYCZNYM SZLAKU PRZYGODY!!!

Zapraszamy do udziału w festiwalu piosenki turystycznej i żeglarskiej "Tramp". Imprezy o charakterze muzyczno - integracyjnym.