Zapraszamy do udziału w festiwalu piosenki turystycznej i żeglarskiej "Tramp". Imprezy o charakterze muzyczno - integracyjnym.

            Ważną rolą w kształtowaniu osobowości młodego pokolenia jest rozwijanie zdolności i zainteresowań, co wpływa na ich rozwój emocjonalny i uczy kreatywnego spędzania wolnego czasu. Szanty i piosenki turystyczne mają nie tylko walory muzyczne godne uwagi, ale również głębokie i pouczające teksty skłaniające do refleksji. Ten rodzaj muzyki daje możliwość zespolenia się z innymi w śpiewie pełnym przygód, radości i pasji. Jest cudownym dopełnieniem długich wieczorów przy ognisku, a jak wiadomo im więcej ludzi tym raźniej i emocje są silniejsze …

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZENIOWA

PLAKAT

 

Fotograficzny Obraz Twórczej Obserwacji Wisły - FOTO to przedsięwzięcie zrealizowane w VIII Ogrodzie Jordanowskim od 16/09/2017 do 15/12/2017 w ramach nowego projektu Biura Edukacji – "PEgaz - Pozaszkolna Edukacja w Warszawie", który zakłada organizację działań realizowanych przez placówki wychowania pozaszkolnego wspierających wszechstronny rozwój młodych warszawiaków.

SYSTEM REKRUTACJI