FOTO - Fotograficzny Obraz Twórczej Obserwacji
to działanie realizowane w ramach projektu Biura Edukacji PEgaz - Pozaszkolna Edukacja w Warszawie, który zakłada organizację aktywności prowadzonych przez placówki wychowania pozaszkolnego wspierające wszechstronny rozwój młodych warszawiaków. Projekt przeznaczony jest dla uczniów klas VII.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 30 września 2017r.(sobota) godzina 11.00.

Zapisy na zajęcia pod numerem telefonu (22) 811 39 88

Inspiracją do powstania projektu była chęć zaszczepienia w dzieciach pasji do fotografii. Wiek dorastania jest okresem trudnym i burzliwym, w trakcie którego młodzież poszukuje własnej ścieżki. Warto wskazywać jej jak najwięcej pomysłów spędzania wolnego czasu. Prawidłowe jego zagospodarowanie zapobiega nudzie i bezsensowności. Z naszych obserwacji wynika, że młodzież interesuje się nowinkami z dziedziny multimediów.

Udział w "FOTO" ma na uświadomić młodzieży, że fotografia to nie tylko "selfie i filtry", ma także rozbudzić wrażliwość artystyczną wyrażoną w formie prac fotograficznych, pozwolić na rozwinięcie zainteresowań związanych z kulturą i pięknem własnego regionu. Dodatkową korzyścią dla uczestników przedsięwzięcia będzie zdobycie wiedzy na temat historii fotografii, sprzętu fotograficznego oraz poprawnego komponowania obrazu, a także doskonalenie umiejętności współpracy w grupie rówieśniczej.

Ilość miejsc organiczna.

Szczegóły znajdą Państwo w na stronie placówki www.oj8.edu.pl oraz https://www.facebook.com/VIIIogrodjordanowski/