HARMONOGRAM 2018 page 001

HARMONOGRAM 2018 page 002

HARMONOGRAM 2018 page 003

rekrutacja2018 2019           bezpl

aa

Akademia aktywności to zajęcia pozwalające na poszukiwanie przez wychowanków sportowo-rekreacyjnego stylu życia. Dzieci uczestniczące w zajęciach będą mogły poznać różne dyscypliny sportu i rekreacji, gry i zabawy ruchowe. Aktywności będą związane z porami roku: jesienią - wyprawy piesze, biegi przełajowe zimą - jazda na łyżwach, basen, gry i zabawy ruchowe na śniegu wiosną - lato jazda na rowerze, nordic walking, gimnastyka, gry zespołowe, biegi przełajowe Celem tych zajęć będzie znalezienie odpowiedniej dyscypliny lub formy rekreacji dla wychowanków i zachęcenie ich do spędzania aktywnego trybu życia bez względu na pogodę czy porę roku. Upowszechniane podczas aktywności będą również postawy fair-play, zdrowego współzawodnictwa oraz innych ważnych postaw społecznych. Zapraszamy na dobra zabawę.

GRUPA 17-18

GRUPA 18-19

Wiek: 6-12

k

Kurtyna to zajęcia, podczas których przeniesiemy się w świat teatru. Będziemy ćwiczyć swój głos, ciało, ekspresję i wyobraźnię. Nie zajrzymy za kulisy, bo sami je będziemy tworzyć. Masz w sobie duszę artysty? Nie może Ciebie zabraknąć!

GRUPA 17-19

Wiek: 8-12

 jmb

Zajęcia umuzykalniające dla dzieci w wieku 8-15 lat zorganizowane w formie warsztatów. Jordanek Music Band to świetna zabawa, tworzenie tekstów, komponowanie muzyki, nauka gry na gitarach i instrumentach perkusyjnych oraz występy i uczestnictwo w różnych kreatywnych projektach.

GRUPA 17-19

Wiek: 8-15

art

Plastyka to nie tylko dobra zabawa ale także stymulowanie ogólnego rozwoju dziecka, usprawnianie manualne rąk, pogłębianie i usprawnianie percepcji wzrokowej „oko-ręka-mózg”, rozwijanie aktywności indywidualnej ,ćwiczenie kreatywnego myślenia, rozwijanie zainteresowań, rozbudzanie ekspresji twórczej dziecka wyrabianie umiejętności wyrażania swoich myśli i uczuć w formie prac plastycznych, rozwijanie umiejętności dostrzegania piękna w wytworach kultury i czerpania przyjemności z bezpośredniego kontaktu z dziełami sztuki. I takie będą nasze zajęcia dzięki zastosowaniu niestandardowych materiałów plastycznych nasze zajęcia nigdy nie będą nudne i sztampowe.

GRUPA 17-18

GRUPA 18-19

Wiek: 6-12

zo

Umiejętność programowania to jedna z najbardziej poszukiwanych współcześnie kompetencji na rynku pracy. Warto uczyć dzieci kreatywnego a przy tym logicznego myślenia już od najmłodszych lat. Technologie komputerowe odgrywają coraz większe znaczenie w życiu nowoczesnych społeczeństw. Zajęcia z kodowania mają na celu rozwijanie różnego rodzaju kompetencji u dzieci: tworzenie algorytmów, kreowanie wyobrażonej rzeczywistości, umiejętność pracy w zespole. Program ma również upowszechniać wiedzę na temat bezpiecznego, kreatywnego i świadomego korzystania z nowoczesnych technologii oraz kształtować dobre nawyki cyfrowe. Zajęcia dla dzieci w wieku 8-10 lat.

GRUPA 17-18

GRUPA 18-19

Wiek: 8-10

mp

Zmieniająca się w bardzo szybkim tempie rzeczywistość stawia przed edukacją szczególne zadania. Naszą odpowiedzią na taki stan rzeczy jest „Misja Projekt”, czyli cykl mini projektów (zadań, zajęć, działań), które mają za zadanie POPRZEZ ZABAWĘ wspomagać realizację celów edukacyjno-wychowawczych realizowanych w szkole. Będziemy pytać, tropić, poszukiwać odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Nasze spotkania to sposób na wyzwolenie wśród dzieci aktywności i ekspresji twórczej. Dzięki nam nauka będzie łatwiejsza.

GRUPA 17-18

GRUPA 18-19

Wiek: 6-9

 c

Crafting to zajęcia będące połączeniem idei "coś z niczego" i "zero waste". Będziemy tworzyć wspaniałe ozdoby, gadżety, zabawki i ubrania! Będziemy szyć, dziergać, sklejać i wyplatać. Z każdych zajęć wyjdziemy z cudeńkiem stworzonym własnymi rękami. 

GRUPA 17-18

GRUPA 18-19

Wiek: 6-12

jj

Zajęcia przedmiotowe, w trakcie których oprócz wszechstronnej opieki wychowawczej dziecko będzie miało możliwość rozwinięcia swoich zdolności, obserwacji otaczającego go świata, nawiązywania prawidłowych kontaktów interpersonalnych oraz budowania systemu wartości. "Jordanek Junior" to również pierwszy krok dziecka na drodze do edukacji przedszkolnej. Zajęcia odbywać się będą 3 razy w tygodniu, w godzinach 10-14 i przeznaczone są głównie dla dzieci nieuczęszczających do przedszkola.

GRUPA 10-14

Wiek: 3-4

fc

Zajęcia kierowane są do dzieci, które interesują się piłką nożną i chciałyby nauczyć się tej dyscypliny sportu, albo doskonalić umiejętności piłkarskie. Wychowankowie podczas treningów poznają wiele ciekawych technik, które można wykorzystać podczas gry z kolegami lub przygotować się do profesjonalnego treningu w klubie piłkarskim. Zajęcia mogą być ciekawą alternatywą do aktywnego spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu.

GRUPA 17-18

GRUPA 18-19

Wiek: 6-12

 

 

 

 Zajęcia przeznaczone dla uczniów, potrzebujących indywidualnej pomocy w przezwyciężaniu trudności szkolnych w nauce. Mają również na celu stworzenie
możliwości  wszechstronnego  rozwoju  umysłowego,  psychicznego  i  społecznego  dzieciom,  które    mimo  prawidłowo  rozwiniętych  funkcji  intelektualnych
przeżywają niepowodzenia w nauce, spowodowane zaburzeniami wzroku, słuchu, mowy lub motoryki.
ŚRODA 12.00-16.30
CZWARTEK 13.00-18.30
PIĄTEK 15.00-18.00
Dorota Zalewska

Zajęcia  skierowane  są  do  dzieci,  które  interesują  się  piłka  nożną  i  chciałyby  nauczyć  się  tej  dyscypliny  sportu,  albo  doskonalić  umiejętności  piłkarskie.
Wychowankowie  podczas  treningów  poznają  wiele  ciekawych  technik,  które  można  wykorzystać  podczas  gry  z  kolegami  lub  przygotować  się  do
profesjonalnego treningu w klubie piłkarskim. Zajęcia mogą być ciekawą alternatywą do aktywnego spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu.
PONIEDZIAŁEK 16.30-17.30
PIĄTEK 17.30-18.30
Kryspin Polewaczyk

Zajęcia o charakterze papieroplastycznym  wykorzystującym papier  w różnej formie do  wykonywania przedmiotów dekoracyjnych i użytkowych  z samego
papieru lub masy papierowej. Udział w zajęciach pozwalają dziecku na rozwiniecie swojej kreatywności, oraz różnicują i uaktywniają różne formy wyrażania
siebie poprzez pobudzenie wyobraźni i wrażliwości artystycznej.

ŚRODA 16.30-17.30
ŚRODA 17.30-18.30
Monika Szymańska  
Dorota Zalewska

Podkategorie