rekrutacja2018 2019           bezpl

aa

Akademia aktywności to zajęcia pozwalające na poszukiwanie przez wychowanków sportowo-rekreacyjnego stylu życia. Dzieci uczestniczące w zajęciach będą mogły poznać różne dyscypliny sportu i rekreacji, gry i zabawy ruchowe. Aktywności będą związane z porami roku: jesienią - wyprawy piesze, biegi przełajowe zimą - jazda na łyżwach, basen, gry i zabawy ruchowe na śniegu wiosną - lato jazda na rowerze, nordic walking, gimnastyka, gry zespołowe, biegi przełajowe Celem tych zajęć będzie znalezienie odpowiedniej dyscypliny lub formy rekreacji dla wychowanków i zachęcenie ich do spędzania aktywnego trybu życia bez względu na pogodę czy porę roku. Upowszechniane podczas aktywności będą również postawy fair-play, zdrowego współzawodnictwa oraz innych ważnych postaw społecznych. Zapraszamy na dobra zabawę.

WTOREK

GRUPA 16-17

GRUPA 17-18

Wiek: 6-12

Marta Vajda

k

Kurtyna to zajęcia, podczas których przeniesiemy się w świat teatru. Będziemy ćwiczyć swój głos, ciało, ekspresję i wyobraźnię. Nie zajrzymy za kulisy, bo sami je będziemy tworzyć. Masz w sobie duszę artysty? Nie może Ciebie zabraknąć!

CZWARTEK

GRUPA 17-19

Wiek: 8-12

Ewa Sidor

 jmb

Zajęcia umuzykalniające dla dzieci w wieku 8-15 lat zorganizowane w formie warsztatów. Jordanek Music Band to świetna zabawa, tworzenie tekstów, komponowanie muzyki, nauka gry na gitarach i instrumentach perkusyjnych oraz występy i uczestnictwo w różnych kreatywnych projektach.

CZWARTEK

GRUPA 17-19

Wiek: 8-15

Małgorzata Ho-Janecka

art

Plastyka to nie tylko dobra zabawa ale także stymulowanie ogólnego rozwoju dziecka, usprawnianie manualne rąk, pogłębianie i usprawnianie percepcji wzrokowej „oko-ręka-mózg”, rozwijanie aktywności indywidualnej ,ćwiczenie kreatywnego myślenia, rozwijanie zainteresowań, rozbudzanie ekspresji twórczej dziecka wyrabianie umiejętności wyrażania swoich myśli i uczuć w formie prac plastycznych, rozwijanie umiejętności dostrzegania piękna w wytworach kultury i czerpania przyjemności z bezpośredniego kontaktu z dziełami sztuki. I takie będą nasze zajęcia dzięki zastosowaniu niestandardowych materiałów plastycznych nasze zajęcia nigdy nie będą nudne i sztampowe.

PONIEDZIAŁEK

GRUPA 17-18

GRUPA 18-19

Wiek: 6-12

Monika Szymańska

Justyna Antoszkiewicz

zo

Umiejętność programowania to jedna z najbardziej poszukiwanych współcześnie kompetencji na rynku pracy. Warto uczyć dzieci kreatywnego a przy tym logicznego myślenia już od najmłodszych lat. Technologie komputerowe odgrywają coraz większe znaczenie w życiu nowoczesnych społeczeństw. Zajęcia z kodowania mają na celu rozwijanie różnego rodzaju kompetencji u dzieci: tworzenie algorytmów, kreowanie wyobrażonej rzeczywistości, umiejętność pracy w zespole. Program ma również upowszechniać wiedzę na temat bezpiecznego, kreatywnego i świadomego korzystania z nowoczesnych technologii oraz kształtować dobre nawyki cyfrowe. Zajęcia dla dzieci w wieku 8-10 lat.

WTOREK

GRUPA 17-18

GRUPA 18-19

Wiek: 8-10

Justyna Antoszkiewicz

Małgorzata Ho-Janecka

mp

Zmieniająca się w bardzo szybkim tempie rzeczywistość stawia przed edukacją szczególne zadania. Naszą odpowiedzią na taki stan rzeczy jest „Misja Projekt”, czyli cykl mini projektów (zadań, zajęć, działań), które mają za zadanie POPRZEZ ZABAWĘ wspomagać realizację celów edukacyjno-wychowawczych realizowanych w szkole. Będziemy pytać, tropić, poszukiwać odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Nasze spotkania to sposób na wyzwolenie wśród dzieci aktywności i ekspresji twórczej. Dzięki nam nauka będzie łatwiejsza.

ŚRODA

GRUPA 17-18

GRUPA 18-19

Wiek: 6-9

Justyna Antoszkiewicz

Małgorzata Ho-Janecka

 c

Crafting to zajęcia będące połączeniem idei "coś z niczego" i "zero waste". Będziemy tworzyć wspaniałe ozdoby, gadżety, zabawki i ubrania! Będziemy szyć, dziergać, sklejać i wyplatać. Z każdych zajęć wyjdziemy z cudeńkiem stworzonym własnymi rękami. 

ŚRODA

GRUPA 17-18

GRUPA 18-19

Wiek: 6-12

Ewa Sidor

Monika Szymańska

jj

Zajęcia przedmiotowe, w trakcie których oprócz wszechstronnej opieki wychowawczej dziecko będzie miało możliwość rozwinięcia swoich zdolności, obserwacji otaczającego go świata, nawiązywania prawidłowych kontaktów interpersonalnych oraz budowania systemu wartości. "Jordanek Junior" to również pierwszy krok dziecka na drodze do edukacji przedszkolnej. Zajęcia odbywać się będą 3 razy w tygodniu, w godzinach 10-14 i przeznaczone są głównie dla dzieci nieuczęszczających do przedszkola.

ŚRODA, CZWARTEK, PIĄTEK

GRUPA 10-14

Wiek: 3-4

Eleonora Osińska

fc

Zajęcia kierowane są do dzieci, które interesują się piłką nożną i chciałyby nauczyć się tej dyscypliny sportu, albo doskonalić umiejętności piłkarskie. Wychowankowie podczas treningów poznają wiele ciekawych technik, które można wykorzystać podczas gry z kolegami lub przygotować się do profesjonalnego treningu w klubie piłkarskim. Zajęcia mogą być ciekawą alternatywą do aktywnego spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu.

CZWARTEK

GRUPA 16.30-17.30

GRUPA 17.30-18.30

Wiek: 6-12

Marta Vajda